Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   22:00
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   22:00
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   22:01
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   22:02
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   22:04
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   22:06
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:07
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:08
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:09
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:10
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:11
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   22:12
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 22:14  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020