Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:13
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:13
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:14
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:16
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:17
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:18
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:19
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   15:20
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   15:21
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   15:23
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   15:24
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   15:25
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 15:27  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020