Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy   4:37
0,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   4:37
1,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   4:38
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   4:40
2,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:41
3,1 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   4:43
4,2 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   4:45
5,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   4:46
5,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:48
6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   4:49
6,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:50
7,1 Pekárna Interaktivní plán dopravy   4:51
7,9 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   4:52
8,5 K Dráze Interaktivní plán dopravy   4:53
9,1 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   4:53
9,5 Barvínková Interaktivní plán dopravy   4:54
10,5 Koterov Interaktivní plán dopravy 4:56  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020