Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   5:08
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:09
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:10
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:11
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:13
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:14
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:15
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:16
5,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:18
6,4 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:19
7,5 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:22
7,9 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:24
8,5 Nám. Českých bratří Interaktivní plán dopravy   5:26
9,1 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:27
10,1 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:28
10,5 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy 5:29  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020