Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy   5:38
0,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:39
1,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:40
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   5:42
2,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:44
3,1 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:46
4,2 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:48
5,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:49
5,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:52
6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:53
6,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:54
7,1 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:55
7,9 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:56
8,5 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:57
9,1 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   5:57
9,5 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:58
10,5 Koterov Interaktivní plán dopravy 6:00  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020