Detail spoje » Bus 22 NP J
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy   4:42
0,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   4:42
1,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   4:43
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   4:45
2,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:46
3,1 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   4:48
4,2 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   4:50
5,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   4:51
5,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:53
6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   4:54
6,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:55
7,1 Pekárna Interaktivní plán dopravy   4:56
7,7 Jasmínová Interaktivní plán dopravy 4:57  
INFO: jede jen do zastávky quot;Jasmínováquot;



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020