Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Jasmínová Interaktivní plán dopravy   5:00
0,3 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:01
0,8 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:02
1,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:03
1,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:04
2,4 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:05
3,3 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:06
4,4 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:09
4,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:11
5,4 Nám. Českých bratří Interaktivní plán dopravy   5:13
6 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:14
7 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:15
7,4 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy 5:16  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020