Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy   5:30
0,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:30
1,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:31
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   5:33
2,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:35
3,1 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:37
4,2 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:39
5,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:40
5,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:42
6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:43
6,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:44
7,1 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:45
7,9 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:46
8,5 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:47
9,1 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   5:47
9,5 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:48
10,5 Koterov Interaktivní plán dopravy 5:50  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020