Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   5:55
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:56
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:57
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:58
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   6:00
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:01
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   6:02
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:03
5,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:05
6,4 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   6:06
7,5 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   6:09
7,9 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   6:11
8,5 Nám. Českých bratří Interaktivní plán dopravy   6:13
9,1 Techmania Interaktivní plán dopravy   6:14
10,1 Karlov Interaktivní plán dopravy   6:15
10,5 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy 6:17  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020