Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Jasmínová Interaktivní plán dopravy   5:22
0,3 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:23
0,8 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:24
1,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:25
1,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:26
2,4 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:28
3,3 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:29
4,4 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:32
4,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:34
5,4 Nám. Českých bratří Interaktivní plán dopravy   5:36
6 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:37
7 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:38
7,4 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy 5:40  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020