Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy   6:02
0,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   6:03
1,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   6:04
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   6:06
2,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   6:08
3,1 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   6:10
4,2 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   6:12
5,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:13
5,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:16
6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   6:17
6,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:18
7,1 Pekárna Interaktivní plán dopravy   6:19
7,9 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   6:20
8,5 K Dráze Interaktivní plán dopravy   6:21
9,1 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   6:21
9,5 Barvínková Interaktivní plán dopravy   6:22
10,5 Koterov Interaktivní plán dopravy 6:24  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020