Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   5:40
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:41
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:42
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:43
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:45
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:46
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:47
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:48
5,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:50
6,4 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:51
7,5 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:54
7,9 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:56
8,5 Nám. Českých bratří Interaktivní plán dopravy   5:58
9,1 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:59
10,1 Karlov Interaktivní plán dopravy   6:00
10,5 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy 6:02  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020