Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy   5:02
0,3 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:02
1,3 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:03
1,9 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   5:05
2,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:07
3,1 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:09
4,2 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:11
5,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:12
5,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:14
6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:15
6,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:16
7,1 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:17
7,9 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:18
8,5 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:19
9,1 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   5:19
9,5 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:20
10,5 Koterov Interaktivní plán dopravy 5:22  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020