Detail spoje » Bus 22 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   5:28
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:29
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:30
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:31
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:33
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:34
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:35
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:36
5,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:38
6,4 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:39
7,5 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   5:42
7,9 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:44
8,5 Nám. Českých bratří Interaktivní plán dopravy   5:46
9,1 Techmania Interaktivní plán dopravy   5:47
10,1 Karlov Interaktivní plán dopravy   5:48
10,5 Škoda VIII. brána Interaktivní plán dopravy 5:50  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020