Detail spoje » Bus 29 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:11
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   19:12
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:13
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:14
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:16
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:18
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:19
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:21
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:23
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:24
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:26
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:27
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   19:29
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   19:31
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   19:32
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   19:33
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   19:34
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   19:35
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   19:36
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:37
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 19:39  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020