Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   20:36
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:37
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   20:38
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   20:39
2,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   20:40
3,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   20:41
3,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   20:43
5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   20:46
5,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:47
6,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:49
6,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:50
7,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:51
8 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:53
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:55
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:57
9,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:58
10,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:00
10,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:01
11,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   21:02
11,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 21:04  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020