Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   22:12
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   22:12
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   22:13
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:15
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   22:16
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   22:17
3,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   22:18
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   22:19
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   22:21
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   22:24
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:25
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:27
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   22:28
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   22:29
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   22:31
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   22:33
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   22:35
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   22:36
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   22:38
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:39
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   22:40
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 22:42  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020