Detail spoje » Bus 29 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:19
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:20
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:21
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:22
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:24
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:26
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:27
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:29
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:31
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:32
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:34
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:36
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   18:38
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   18:40
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   18:41
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   18:42
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   18:43
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:45
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   18:46
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:47
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 18:49  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020