Detail spoje » Bus 29 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:09
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   20:10
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:11
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:12
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:14
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:16
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:17
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:19
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:21
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:22
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:24
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:25
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   20:27
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   20:29
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   20:30
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   20:31
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   20:32
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   20:33
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   20:34
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:35
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 20:37  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020