Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:27
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   7:28
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:29
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:30
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:32
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:34
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:35
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:37
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:39
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:40
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:42
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:44
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   7:46
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   7:48
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:49
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   7:50
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   7:51
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:53
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   7:54
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:55
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   7:57
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   7:58
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 7:59  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020