Detail spoje » Bus 29 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:28
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:29
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:30
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:31
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:33
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:35
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:36
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:38
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:40
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:41
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:43
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:44
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   13:46
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   13:48
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   13:49
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:50
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   13:51
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:52
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   13:53
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:54
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 13:56  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020