Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   4:46
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   4:47
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   4:50
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   4:51
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   4:52
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   4:53
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   4:54
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:56
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   4:57
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:58
5,8 Opavská Interaktivní plán dopravy   4:59
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   5:00
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:01
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:03
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   5:05
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   5:07
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:10
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:12
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 5:14  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020