Detail spoje » Bus 53 NP K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:30
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   4:31
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   4:33
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   4:34
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   4:35
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   4:36
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   4:38 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy 4:39   V
INFO: jede jen do zastávky quot;Kyšice, ObÚquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020