Detail spoje » Bus 54 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:40
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:42
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   15:44
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   15:45
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   15:46
4,5 Nad Hrádkem Interaktivní plán dopravy   15:47
6,3 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   15:51 V
6,7 Dýšina Interaktivní plán dopravy   15:52 V
7,3 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   15:53 V
8 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 15:55   V



Verze JŘ: 13:11_14.2.2020