Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:45
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:45
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:47
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:48
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:50
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   15:51
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   15:52
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:57
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:59
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   16:01 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 16:02   V



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020