Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:55
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   16:55
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:57
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:58
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:00
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   17:01
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:02
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:07
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:09
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:11 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 17:12   V



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020