Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   17:15 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:15 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:18
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:19
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   17:21
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:24
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   17:25
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:26
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:27
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:28
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:30
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 17:32  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020