Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:12
3,5 Bory Interaktivní plán dopravy   13:15
3,8 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:15
5,2 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:17
6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:18
6,6 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:20
7,2 Severní Interaktivní plán dopravy   13:21
7,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:22
10,7 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:27
11,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:29
13,1 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:31 V
13,6 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 13:32   V



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020