Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   14:20 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   14:20 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   14:23
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:24
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   14:26
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:29
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   14:30
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:31
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:32
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:33
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:35
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 14:37  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020