Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   18:35
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   18:36
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   18:37
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   18:38
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   18:41
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   18:43
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   18:45
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   18:47
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   18:48
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   18:50
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   18:52
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:53
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:53
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:54
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:55
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:56
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   18:57
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 18:59  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021