Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:30
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   19:31
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:33
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:33
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:34
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:35
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:36
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:37
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:39
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:41
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   19:42
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:44
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   19:45
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:47
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   19:49
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   19:50
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 19:52  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021