Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   19:05
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   19:06
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   19:07
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   19:08
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:10
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   19:12
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   19:14
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:15
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   19:16
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:18
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:20
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:21
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:21
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:22
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:23
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:24
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   19:25
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 19:27  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021