Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   19:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:03
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:03
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:04
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:05
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:06
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:07
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:09
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:11
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   19:12
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:14
6 U Práce Interaktivní plán dopravy   19:15
6,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:17
7,5 Malická Interaktivní plán dopravy   19:19
8,2 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   19:20
10,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy 19:22  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021