Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 V Ráji Interaktivní plán dopravy   19:35
0,7 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   19:36
1,4 Malická Interaktivní plán dopravy   19:37
1,7 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   19:38
2,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:40
2,6 Goethova Interaktivní plán dopravy   19:42
3,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   19:44
3,4 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   19:45
3,8 Železniční poliklinika Interaktivní plán dopravy   19:46
4,3 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:48
4,8 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:50
5,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:51
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:51
6,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:52
6,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:53
7,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:54
8,2 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   19:55
8,5 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 19:57  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021