Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 20 NP P
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   18:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:18
2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:18
2,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:19
2,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:20
3,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:21
3,5 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   18:22
4,1 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   18:24
4,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   18:26
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   18:27
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   18:29
6 U Práce Interaktivní plán dopravy 18:31  
INFO: jede jen do zastávky quot;U Prácequot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021