Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   14:08
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:09
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   14:11
2,3 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:12
2,9 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:13
3,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:14
5 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:16
5,8 Bory Interaktivní plán dopravy 14:18  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020