Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   14:53
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:54
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   14:56
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:59
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   15:00
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:01
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:02
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:03
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:05
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 15:07  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020