Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   16:23
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:24
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   16:26
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:29
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   16:30
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:31
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:32
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:33
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   16:35
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 16:37  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020