Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   13:35 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:35 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:38
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:39
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   13:41
4,6 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:42
5,2 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:43
6 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:44
7,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:46
8,1 Bory Interaktivní plán dopravy 13:48  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020