Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:10
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:11
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:12
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:13
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:14
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:15
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:17
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:18
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:20
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:22
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:23
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   5:24
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   5:26
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:28  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020