Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:02
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:03
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:05
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:06
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:08
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:09
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:11
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   6:12
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   6:14
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:16
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:17
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   6:18
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   6:20
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 6:22  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020