Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:30
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:31
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:33
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:34
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:36
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:37
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:39
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:40
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:42
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:44
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:45
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   5:46
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   5:48
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:50  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020