Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:46
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:47
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:49
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:50
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:52
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:53
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:55
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:56
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:58
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:00
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:01
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   6:02
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy 6:05  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020