Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   6:22
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:25
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:26
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   6:28
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   6:29
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:30
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:33
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:35
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:37
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:38
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:40
9,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 6:42  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020