Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:15
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:16
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:17
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:18
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:20
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:21
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:23
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:24
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:26
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:28
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:29
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   5:30
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy 5:33  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020