Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   5:52
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:55
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:56
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:58
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:59
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:00
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:03
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:05
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:07
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:08
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:10
9,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 6:12  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020