Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:56
0,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:57
1 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:00
1,5 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:02
2 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:03
2,4 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:04
2,7 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:05
3,1 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:06
3,7 Světovar Interaktivní plán dopravy 17:08  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020