Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:48
0,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:49
1 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:52
1,5 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:54
2 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:55
2,4 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:56
2,7 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:57
3,1 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:58
3,7 Světovar Interaktivní plán dopravy 17:00  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020