Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:06
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:07
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:08
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:09
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:10
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:12
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:13
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:15
4 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy 17:16  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020