Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:51
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:52
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:53
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:54
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:55
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:57
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:58
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:00
4 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy 17:01  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020